Ako jednoducho začať podnikať

Mnohí z nás sa z času na čas zamýšľajú, že by chceli mať aj „niečo vlastné“, než len chodiť do práce. Inak povedané, chceli by ste začať podnikať, no možno úplne neviete, ako na to, čo všetko je k založeniu firmy potrebné, aké sú podmienky a kto vám v tom všetkom poradí. Ak máte podnikateľský nápad, teda viete, čo by ste chceli robiť a ako to budete robiť, prípadne máte už vyriešenú aj finančnú stránku podnikania na začiatok, založenie firmy môže byť veľmi jednoduché.

podnikatel s notebookom a kavou

Chcete vedieť, ako presne na to?

Keby ste chceli založiť vlastnú firmu, musíte absolvovať zdĺhavé procesy zápisu do obchodného registra a podávania žiadostí o živnostenské oprávnenia na jednotlivé predmety činností, ktoré chcete robiť. Možno by ste to nakoniec zvládli aj s vlastnými silami, ale stálo by vás to veľa času a energie a hodiny strávené na úradoch a inštitúciách. Tento čas sa dá v tomto prípade veľmi jednoducho ušetriť. Stačí si kúpiť už hotovú ready made sročku a začať podnikať takmer ihneď. Sro na predaj nájdete napríklad na web stránke ezmluva.sk. Stačí si vybrať, ktorá by sa vám hodila a či potrebujete platcu Dph, prípadne sro s históriou kvôli úveru.

To Do list

Aké výhody poskytuje sro na predaj ?

Keď si vyberiete sro na predaj, ktorá je už hotová u nás, všetko máte pripravené a nemusíte sa báť, firmy sú vytvorené za účelom predaja, takže žiadnu podnikateľskú činnosť ešte nevykonávali. Konať za takúto spoločnosť môžete hneď po podpísaní zmluvy o prevode obchodného podielu. Nemusíte vyplácať základné imanie, môžete si zmeniť obchodný názov, sídlo a pridať alebo odobrať predmety činností. To všetko máte v cene. Cena hotovej sro je pritom už od 490€! A ako bonus dostanete virtuálne sídlo firmy na 3 mesiace zdarma. No nevraveli sme vám, aké jednoduché je začať podnikať ? Kontaktujte nás kedykoľvek a vyberte si svoju sro hneď teraz.