Aký šport na zimu zvoliť?

Tak rád by si si poriadne zašportoval, ale zimné športy ťa nebavia alebo ich neovládaš? Nevieš sa poriadne lyžovať? Bojíš sa spustiť dole strmým kopcom? Korčule sú pre teba príliš neisté? Máš strach z toho, že sa ti preborí ľad pod tebou? Máš rád behanie, ale v momentálnom počasí ťa to viac odrádza? Fúka vietor, prší, sneží a málokedy sa dá ísť si poriadne zabehať? Akému športu sa teda budeš venovať? Čo si vymyslíš, aby si upokojil svoju túžbu po športe v tomto ťažkom zimnom období?

žena v tme

Šport. V zime. Ťažká téma, ale nie nemožná. Hoci si už myslel asi na všetky druhy zimného športu, tak sa netreba vzdávať. Vždy môžeš nájsť tú správnu cestu, po ktorej sa vydať. Stačí len chcieť. A ty už chceš. Veď už nad tým rozmýšľaš, že ako by si si poriadne zašportoval. Šport je totiž celý tvoj život a bez neho nemôžeš vydržať ani jednu zimu.

Tak si poď pozrieť privat sk. Naklikni sa a vyber si. Že to nie je šport? Ale čo by nebol, uvidíš. Pri takom poriadne sexuálnom akte sa zapotíš tak, že ani nebudeš vedieť, či si práve dobehal alebo si práve dorobil niečo úplne iné. Spáliš toľko kalórií, že takto budeš chcieť športovať nielen v zime, ale aj v lete. Koleduješ si o to, aby si si zaľúbil tento šport natoľko, že nebudeš chcieť vykonávať žiadny iný. Len vyskúšaj. Aj kilá ti pôjde dole a aj tvoj milovaný šport budeš mať zastúpený v tejto aktivite.

žena vysvetľuje mužovi

Tak už si našiel východisko zo svojej situácie? Tešíš sa na športovanie? Máš radosť z tohto nápadu? Máš pocit, že to bude tvoj najobľúbenejší šport? Už sa nevieš dočkať? Trochu sa ostýchaš? Dá sa to vôbec nazvať športom? Radí sa to do tejto kategórie? Nemáš ten pocit? Takto by si šport obľúbil aj ten, čo ho nemá veľmi v láske. Verte tomu. Ja tomu verím. Veď komu by sa už len takéto športovanie nepáčilo. Neviem, či niekto taký vôbec existuje. No nie?