Osvetlenie pre každú príležitosť

Stavte na moderné a kvalitné osvetlenie, aké Vám ponúkajú LED pásy https://www.ledprodukt.sk/206-profi-led-pasy-osram-zaruka-5-rokov. Dajú sa aplikovať, respektíve umiestniť takmer všade. Interiér aj exteriér je pre výzdobu LED pásmi hračkou. Taktiež si môžete týmito LED pásmi ozdobiť aj interiér svojho vozidla, čím ho razom premeníte na oázu krásnych farieb a k tomu keď si pustíte obľúbenú hudbu….hmmm….hneď zabudnete na starosti.

LED osvetlenie

Tieto LED pásy Vám navodia potrebnú atmosféru behom chvíľky a vy si tak budete môcť užívať príjemné spestrenie, Vaša párty bude mať perfektnú a nezabudnuteľnú atmosféru. LED pásy sú v základných farebných variáciách a preto ich môžete použiť presne tam, kam si prajete. Teplá biela-2500k Vám dodá príjemné hrejivé osvetlenie priestoru, ktoré nepôsobí nijako rušivo a vy si v pohode môžete pri tomto osvetlení užívať potrebný relax. Naopak studená biela-6000k sa hodí do priestoru, kde potrebujete byť aktívnejší a teda potrebujete silnejšie osvetlenie pre svoju činnosť alebo,,akciu,,. No a napokon je tu neutrálna biela-4000k, ktorá je takou zlatou strednou cestou, pokiaľ sa neviete rozhodnúť medzi už spomínanými dvoma farebnými variantmi. Zároveň Vám neutrálna biela rovnako dostatočne osvetlí daný priestor no nebude pôsobiť nijako rušivo.

osvetlenie LED

Ak sa predsa len rozhodujete, máme pre Vás pripravenú ešte inú farebnú variantu a to v podobe farieb zelenej, žltej a ružovej, ktoré taktiež dostatočne navodia a osvetlia daný priestor. No a aby toho nebolo málo, pridáme Vám ešte možnosť zakúpiť si PROFI LED pásik DUAL WHITE. Jedná sa o výnimočný LED pás ktorý Vám umožní plynulé farebné prechody z bielej farby v rozsahu od 3000k až http://www.monstermusic.cz/recenze/nove-album-horkyze-slize-nebolo-zleee/ do 6000k čo znamená plynulý svetelný prechod od neutrálnej bielej cez teplú bielu až po studenú bielu. Taktiež aby sme vyhoveli všetkým zákazníkom je možné vybrať si tieto LED pásy v rôznych dĺžkach a v rôznej výške príkonov. Tak ozdobte svetlami nie len cez Vianoce :).