Pekná postava za pár mesiacov


Každý z nás by si chcel schudnúť. Ale nie vždy je to jednoduché, a trvá to príliš dlho. Doba sa neustále mení a vždy sa nájdu ľahké a efektívne triky ktoré Vám pomôžu schudnúť až niekoľko kíl za mesiac, a už za pár mesiacov môžete mať peknú postavu po akej ste snívali. Toto sú tipy a triky ktoré by ste mali skúsiť.

salát

· Dobrý spánok
Doprajte si dobrý a kvalitný spánok ktorý je veľmi dobrý pre Vás organizmus. Taktiež prispieva aj na zdravie celého vášho tela..
· Raňajky základ dňa
Raňajky by mali byť základom celého stravovacieho návyku. Ak ste sa rozhodli že chcete zhodiť, môžete na raňajky skúsiť konzumovať cereálie, maslo s vitamínmi či zdraviu prospešnými látkami či niečo malé ako napríklad bielu jogurt a podobne.
· Jedlo z väčším obsahom vody
To môžu byť napríklad melón, plodové ovocie či uhorky. Obsahujú len minimum tuku a môžete ísť kľudne konzumovať aj večer.

musli

· Zorganizujte si stravovanie
Môžete si zapísať koľko a kedy kalórii zjete a podľa toho si môžete nastaviť aj svoju kuchyňu. Vaše telo si takýto príjem zapamätá a pomalí a isto sa dopracujete ku prvým schudnutým kilám.
· Ryža, Cukor, soľ
Potraviny ako napríklad ryža z cukor či soľ by ste mali konzumovať menej ako je odporúčané. Aj keď na prvý pohľad vyzerá ryža zdravo, konzumáciou každý deň si môžete ublížiť.
· Žiadne mastné, tukové jedla
Pri tukových jedlách znova neberiete kilá navyše, ktoré pôjdu ťažko dole. Počas chudnutia ale aj po chudnutí sa ich radšej vyvarujte, aby ste znova nepribrali. Najčastejšie dokážete pribrať z jedál ako sú pizza, špagety jedla mäsa, a mnoho ďalších.

spánek

Ak chcete schudnúť rýchlejšie môžete si trochu zacvičiť. Nehovorím že musíte bežať maratón okolo domu či bytovku ale skúste ísť napríklad na prechádzku so psom, namiesto výťahom, choďte po schodoch, či do práce namiesto auto z či autobusom alebo vlakom choďte pešo.

Nezařazené