Pohodlie a súkromie na vašom balkóne

Balkóny bytov už dávno neslúžia len na fajčiarske pauzy a umiestnenie muškátov. Majitelia bytov sa snažia z balkóna vyťažiť čo najviac. Z obyčajného balkóna si viete jednoducho urobiť nádherné miesto pre relaxáciu na čerstvom vzduchu. Príjemné posedenie s priateľmi, či pri káve s dobrou knihou sú na nezaplatenie. Niekedy nám však počasie a poloha balkóna nedovoľuje využívať jeho benefity počas celého roka. Problém môže byť v pálení priameho slnka alebo naopak v chlade, ktorý spôsobuje prudký vietor. Rovnako nie je nič príjemné ani to, keď nás večer začnú štípať komáre. No nič zo spomenutého už nemusí byť váš problém.

dom s terasou

Riešenie nám ponúkajú rolety na balkón. Sú nenahraditeľným pomocníkom, ktorý nás ochráni pred nepríjemným a nebezpečným UV žiarením. Zároveň vďaka hustej tkanine predstavujú zábranu pred silným vetrom. No a samozrejme cez ne neprejde nepríjemný a otravný hmyz. Moderné balkónové rolety sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach, ako napríklad v bielej, antracitovej, hnedej, či striebornej farby. Jednoducho tak viete roletu zladiť z fasádou budovy alebo so štýlom, v akom máte balkón vybavený. Zrolujete ich kedykoľvek budete potrebovať nenáročným pohybom.

bytovka s balkónmi

Kvalitné balkónové rolety v širokej ponuke nájdete na webovej stránke www.bezhmyzu.sk. Okrem balkónových roliet tam nájdete aj ďalšie zaujímavé formy tieniacej techniky. Veľmi populárne sú napríklad tieniace rolety na altánky do záhrady. Z obyčajného prístrešku tak razom viete urobiť útulný priestor, ktorý bude chránený nielen pred slnkom, vetrom a hmyzom, ale aj pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich. Súkromie a pohodlie je zabezpečené moderne vyzerajúcimi roletovými stenami, s ktorými už nebudete musieť naháňať odfúknuté servítky zo stolovania po celej záhrade. Zaujali vás výhody exteriérových roliet? Vypýtajte si cenovú ponuku prostredníctvom elektronického formulára, ktorý je dostupný na webovej stránke www.screenoverolety.sk.