S tantrickou masážou už má skúsenosti veľa ľudí a absolvujú ju opakovane

Staroveké učenie nám môže priblížiť mnohé zaujímavé múdrosti, ktoré platia aj dnes, hoci si to bežne neuvedomujeme. V rýchlom behu života nemáme čas na meditácie a zamyslenia, ktoré sú však veľmi dôležité, aby sme sa uvoľnili a postupne prišli na to, čo je v živote dôležité. Pomaly sa však vraciame k „sedliackemu“ rozumu a mnohé skutočnosti sa snažíme riešiť už vyskúšanými metódami. Dosiahnuť rovnováhu v živote sa nám nemusí dariť stále, ale snažiť sa o to musíme, aby sme predišli problémom v rozličných oblastiach, ktoré sú súčasťou každodenného kolobehu života. Východné kultúry sú nám čoraz bližšie a ich účinky si môžeme dopriať a vyskúšať už aj na Slovensku, formou napríklad tantrickej masáže. Ide o typ masáže, pri ktorej treba dať do rovnováhy myseľ a telo, a k tomu nám môžu pomôcť rituály v podobe tantra masáže.

Masírovať sa dá v rôznych polohách

Pri návšteve salóna sa najprv môžete osprchovať, aby ste dodržali hygienické požiadavky, potom sa prezlečiete do sárongu a až tak je možné začať s masážou. Podľa jej typu k vám bude masérka aj pristupovať, dotýkať sa bude vášho tela rukami, ústami, prsiami či celým telom, a všade tam, kde si to tantra masaz daná masáž vyžaduje. Pri masáži lingamu sa stimulujú aj intímne partie tela, čo je mimoriadne vzrušujúce.

Teplo rúk na tele dokáže takmer zázraky

Miestnosť na masáž je prevoňaná exotickou vôňou a všetko podčiarkuje aj príjemná relaxačná hudba, ktoré dodávajú rituálu tú žiadanú atmosféru. Zákazníci si masáž užívajú na stoloch na to určených. Príjemné, slastné pocity sú veľmi dôležité, s vyvrcholením a prípadnou ejakuláciou si nerobte starosti, je to celkom prirodzené. Po skončení rituálu sa opäť môžete osprchovať, trocha si oddýchnuť a nasať prežité okamihy. Pri rozlúčke vám podarujú aj milú drobnosť, je to forma poďakovania za dôveru a zaznie aj pozdrav „namaste“ ako prejav úcty. Vedieť však treba, že na tantrickú masáž sa môžu objednávať zákazníci online, ale iba starší ako 18 rokov, bez príznakov choroby či kožných problémov, do salóna vás nepustia ani ak budete pod vplyvom omamných látok či alkoholu.