Tajné sexuálne chúťky a fantázie

Existujú veci, o akých sa verejne moc nebavíme. Viac menej ich väčšina ľudí stráži vo svojej hlave a zveria sa s nimi len tým, ktorým veria alebo ľuďom, ktorí im s touto tajnou požiadavkou dokážu pomôcť. Veľmi súkromnou býva aj téma, čo má blízko k intímnemu životu. Sem tam síce prehodíme nejaký žart, prípadne sa pochválime alebo naopak posťažujeme na kvalitný či naopak neuspokojivý sexuálny život. Možno naznačíme, že „to“ máme často alebo že nám „to“ naopak začína chýbať. Prípadne s kým „to“ bolo najlepšie a kedy.

zvodná žena, modelka

O čom sa už ale bavíme minimálne, to sú detaily. Detaily, ako konkrétny zážitok prebiehal. Pretože je pravda, že takáto debata by mohla byť pre obidve strany nekomfortná. Predsa len je to každého súkromná vec a tak by to aj malo zostať. Každé ráno sa napríklad tiež každému nechválime, že sme boli na toalete a čo sme tam robili. Aj tak je to každému viac menej jasné a nikoho to v skutočnosti nezaujíma.

Ale späť k veci. Ešte naďalej kvôli týmto mantinelom máme problém vravieť o tom, keď v sexuálnom živote máme možno aj nejaké iné chúťky a priania, než „len“ tú klasiku.

pery, bozky

Existuje veľa prípadov, kedy sa vlastne muž bojí alebo hanbí svojej niekoľkoročnej partnerke povedať, čo ho prekvapivo veľmi rajcuje a čo by chcel skúsiť. V mnohých prípadoch sa odporúča vyjsť s pravdou von, obohatíte tým svoj partnerský a intímny život. Skúsite tak aj niečo, čo ste vždy chceli a veľakrát sa to prekvapivo zapáči aj partnerke.

Ak je však človek sám alebo s chvíľkovými známosťami, je to asi trochu problém, zveriť sa nejakej náhodnej spoločníčke hneď s presnými a konkrétnymi detailmi. V takomto prípade je tu však sex privat nitra a sex workerky, ktoré ovládajú aj praktiky, aké ste doteraz možno zažili len v digitálnej podobe. Praktiky, ktoré vás možno už dávno a možno len v poslednej dobe zaujali a chceli by ste skúsiť, aký pôžitok poskytujú naozaj.