Vaša potlač na plátenej taške

Naozaj široký sortiment reklamných predmetov nájdete v obľúbenom e-shope promodarčeky.sk. Nechajte si potlačiť produkt podľa vášho výberu logom vašej firmy a zaujmite tak reklamou, ktorá poteší. Veľmi obľúbenými reklamnými darčekmi sú plátené tašky s potlačou Promodarceky. Tie sú totiž využívané v dennodennom živote. Poslúžia ako nákupná taška, taška na drobnosti a veľmi praktickým pomocníkom sú pre deti do školy. Vybrať si môžete z rôznych modelov tašiek. Medzi najpopulárnejšie plátené tašky patrí model WHARF, ktorý je ušitý zo 100% bavlnenej látky. Taška WHARF má rozmery 370 mm x 410 mm a je vybavená 75 cm dlhým uchom.

taška

V ponuke ju nájdete v rôznych farebných prevedeniach, takže je len na vás, či si zvolíte bielu klasiku, alebo vám padne viac do oka žiarivá žltá, červená, alebo modrá farba. Pre najlepší efekt vám odporúčame farbu vhodne kombinovať s farebným prevedením loga vašej firmy. No potlač nemusí byť určená len pre firemné účely. Potlačením plátenej tašky môžete vytvoriť originálny darček pre priateľov, či vytvoriť krásny suvenír z dovolenky, či detského tábora. Bavlnená taška WHARF má veľmi nízku cenu, a tak si ju môže dovoliť naozaj každý. Jej cena za kus je len 1,40€ bez DPH.

biela taška

Pri početnej objednávke sa cena za kus ešte viac znižuje. Ak chcete vašu potlač umiestniť na výnimočnú plátenú tašku, odporúčame vám model VILLE, ktorý predstavuje 100% bavlnenú plátenú tašku skvelej kvality. Jej rozmery sú 530 mm x 380 mm x 170 mm, takže do nej pohodlne uložíte, čo potrebujete. Má prednú, ale aj vnútornú kapsu, ktoré sú ideálne pre uloženie drobností, ako kľúče, či mobilný telefón. Vnútorná kapsa má zips, ktorý bezpečne udrží vaše veci na mieste. Popruhy tašky majú dĺžku 60 cm a zabezpečujú jej pohodlné nosenie na ramene. Taška je uzatvárateľná vďaka magnetickému uzáveru. Navštívte e-shop promodarčeky.sk a vyberte si z ohromujúceho množstva promodarčekov, ktoré potešia každého.