Krásne a výstižné svadobné pozvánky

Akékoľvek tradície našich starých mám sa budete snažiť dodržiavať, tvorbu a výber svadobných pozvánok nenechávajte na poslednú chvíľu. Starostlivo si naplánujte ich výber a realizáciu – naša ponuka svadobne pozvanky Vám to uľahčí. Predstavujeme Vám širokú kolekciu svadobných oznámení z kvalitného tvrdého papiera v bielej lesklej alebo matnej farbe, v perleťovo bielom vyhotovení, smotanovom, z papiera s textilnou alebo mramorovanou štruktúrou, s mnohými typmi a farbami písma, rôznymi svadobnými textami a s množstvom originálnych prevedení.

gold-foil-5441938_640

Pre odvážnych ponúkame na našej web stránke možnosť vlastnej tvorby – vytvorenie svadobného oznámenia podľa vlastných predstáv aj vrátane vlastnej fotografie, textu a rozloženia jednotlivých častí pozvánky.

Či už si vyberiete predvolené šablóny alebo si zvolíte vlastný prístup, prípadne sa rozhodnete pre odvážne a zároveň aj vtipné svadobné karikatúry vždy bude Vaše svadobné oznámenie jedinečné a aj po rokoch budete na neho s láskou spomínať.

Klasické, elegantné, retro alebo vintage, folklórne alebo s karikatúrou – vždy si zlaďte Vašu predstavu o svadbe so svadobným oznámením. Je určené hlavne pre Vašich svadobných hostí a určite im chcete dať najavo Vašu úctu k nim.

Svadobné oznámenie vložené do ladiacej svadobnej obálky a k tomu priložené pozvanie k svadobnému stolu zanechá u hostí vždy dobrý dojem a zároveň im predstaví charakter plánovanej svadby.

Základom svadobného oznámenia sú mená alebo v modernom prevedení iniciálky mien, spoločná fotografia alebo spoločný citát, prípadne úryvok básne alebo piesne a samozrejme oznámenie dátumu, času a miesta obradu.

wedding-invitations-3392698_640

Zopár údajov, ale pritom s nekonečnými možnosťami ich vyjadrenia – preto je odborná rada veľmi vítaná a takisto aj návrh grafika pomôže. Po vytvorení finálnej verzie oznámenia schválite výslednú podobu a oznámenie je pripravené do tlače.

Aj originálne svadobné oznámenia vo forme karikatúry, ktoré Vás predstavia ako veľmi milé kreslené cartoon postavičky sú v poslednej dobe obľúbené u mnohých, nielen mladých párov. Sú vyjadrením spoločného zmyslu pre humor a predstavujú kreatívne oznámenia s istým zdravým nadhľadom.

Vyberte si zo širokej ponuky, nechajte sa viesť odborníkmi a vytvorte si svadobné oznámenie, ktoré Vás čo najviac vystihuje.