Osvietený stromček

December je nielen pre deti, ale aj pre dospelých zvyk Vianoc. Vianoce sú nádherné obdobie, kedy nejde len o darčeky. Prečo máte radi Vianoce vy? Počas Vianoc si konečne nájdeme čas na to, aby sme sa stretli so svojou rodinou. Vianoce sú naozaj časom rodinných návštev, ktoré počas roka zanedbávame. Aj preto chceme mať svoju domácnosť v top stave a upratovanie pred Vianocami je pomerne časté v každej domácnosti. Nejde však iba o upratovanie, ale o navodenie celkovej vianočnej atmosféry. Všetci chceme mať doma Vianoce plné vône z pečenia koláčov, rodinnej pohody, ale najmä svetiel.

svetelná reťaz

Svetielka nevyhnutne patria ku Vianociam. Samozrejme všetkého veľa škodí, ale v prípade svetielok by ste určite nemali staviť na minimalizmus. Svetielka môžete dať na balkón, celý obvod domu či kdekoľvek v interiéri. Ale samozrejme svetielka sú typické pre vianočný stromček.

Moderné svetelné reťaze na vianočný stromček.

V dnešnej dobe máme ponuku vianočných svetielok a vianočných ozdôb skutočne rôznorodú. Vybrať si môžeme z množstva produktov na stromček, ktoré sú buď klasické sklenené, drevené, ale poslednú dobu aj obľúbené háčkované ozdoby. No čo nesmie chýbať na žiadnom stromčeku je samozrejme svetelná reťaz.

svetielka

Svetelná reťaz môže byť ľubovoľnej dĺžky a dĺžku by ste mali vyberať podľa výšky vášho stromčeka. Takisto sú obľúbenejšie dlhšie svetelné reťaze, ktoré pôsobia na stromčeku hustejším dojmom a stromček je viac osvietený. Ďalším aspektom pri výbere svetelnej reťaze je farba. Farba svetielok najčastejšie zvolená v odtieni bielej či žltej. Ale stále sú domácnosti, kde žiari pestrofarebný stromček. Takisto je dôležité aj aký typ napájania si zvolíte. Samozrejmosťou sú žiarovky na elektrický zdroj, ale pri deťoch čoraz viac obľúbené žiarovky na batérie. Široký výber svetelných reťazí na stromček nájdete na veselevianoce.sk.