Plastové euro palety sú zaujímavou možnosťou

Rôzne priemyselné odvetvia vyrábajú svoje produkty rôznymi spôsobmi a rôznymi technológiami. Každý pozná veľmi dobre svoj výrobný proces a rovnako aj potreby spojené s prepravou výrobkov či materiálov k ďalším spracovateľov, distribútorom alebo obchodníkom. Jednu vec má preprava spoločnú a je ňou práve používanie euro paliet. Štandardizované palety majú zaužívané rozmery a spôsoby používania a väčšinou sa zvyknú používať klasické drevené palety.

používanie paliet

Euro palety predaj Schoeller Allibert

Inováciám sa v dnešnej dobe už prekážky do cesty nestavajú. Naopak, svet otvára dvere inováciám a riešeniam, ktoré by boli ešte viacej späté s udržateľnosťou a celkovým rozvojom. Euro palety od Schoeller Allibert sú vyrábané z plastových recyklovaných materiálov. 8 rôznych možných druhov dáva priestor každému podniku a výrobcovi, aby si vybral, čo potrebuje a čo by mu najviac vyhovovalo. Palety sú tvarované špecificky, aby boli dobre a kvalitne stohovateľné a aby sa s nimi dobre manipulovalo a ešte jednoduchšie než s klasickými paletami. To všetko a omnoho viac získa každý, kto sa rozhodne ich zadovážiť pre svoj distribučný reťazec.

skladovanie s paletami

Euro palety od Schoeller Allibert sa dajú používať naozaj vo všetkých odvetviach, ktoré palety bežne používajú. Prinášajú množstvo benefitov a príjemných výhod. Zhodnocujú váš distribučný reťazec a dávajú možnosť ďalšieho rozvoja.Z dlhodobého hľadiska sú efektívnejšie a majú veľmi dlhú životnosť. Pevné recyklované materiály z plastov im to perfektne umožňujú. Dajú sa samozrejme používať opakovane a na rozdiel od klasických paliet sa len tak ľahko nezlomia a nepoškodia. Môžete na ne umiestňovať i ťažké materiály a tovar, udržia ich. Ich ľahkosť, resp. nízka hmotnosť je ešte väčšou výhodou pri preprave a manipulácii. Vďaka nízkej hmotnosti sú vhodná napríklad aj pre leteckú prepravu nákladov.