Vaše zásielky v bezpečí

Tak dlho ste na ňu čakali a zásielka Vám príde poškodená a znehodnotená, Vaše sklamanie je určite na mieste. Teraz si predstavte opačný prípad – ak Vy ste tým človekom, ktorý niekomu odosiela zásielku, určite chcete aby dorazila príjemcovi v absolútnom poriadku a bez akýchkoľvek poškodení. Neodosielate ju preto, aby na miesto prišla poškodená, jej príjemca z nej nič nemal a bol sklamaný rovnako ako Vy keď sa Vám to stane. Je preto dôležité zvážiť, akým spôsobom zásielky zasielate, resp. do akej obálky ju vkladáte. Obyčajné papierové obálky nie sú veľmi spoľahlivé a ak zasielate nejaké dôležité dokumenty či krehké maličkosti ako napríklad darčeky, je lepšie staviť na istotu a kvalitu, ktoré Vami zasielané veci ochránia aj na dlhých prepravných cestách.

klasické obálky

Výbornou voľbou sú bublinkové obálky, ktoré sú z vnútornej strany vystlané bublinkovou fóliou a sú teda dostatočnou ochranou na rôzne druhy zasielaných predmetov pretože chránia pred nárazmi alebo neodborným zaobchádzaním, ktoré nie je na ceste prepravy ničím výnimočným. Z vnútornej strany ich chráni fólia, z tej vonkajšej pevný papier a táto kombinácia odolá aj prípadnému nepriaznivému počasiu , v ktorom sa k zásielkam ktoré odosielate určite nedostane voda alebo prach z vonkajšieho prostredia.

bublinkové obálky

Ak máte obavu z toho, že sú tieto obálky malé a nezmestíte do nich to čo plánujete poslať môžete byť pokojní – bublinkové obálky sa predávajú v rôznych veľkostiach a Vy tak môžete zvoliť takú, ktorá bude Vašim zásielkam vyhovovať. Tieto obálky sú mimoriadne obľúbené aj v e-shopoch, pretože obchodníci veľmi dobre vedia ako odosielať svoj tovar zákazníkom tak, aby sa k nim dostal v absolútnom poriadku.

Stavte aj Vy na istotu a posielajte svoje zásielky v kvalitných obálkach, ktoré Vám zabezpečia ich ochranu a príjemcovi istotu, že dostane v neporušenom stave presne to, čo očakáva.

Nezařazené