Platený sex a čo to obnáša

Bežná túžba po partnerovi, potreba intímneho vzťahu, chuť na sexuálnu vzrušujúcu skúsenosť a túžba spoznať niečo nové. To sú dôvody prečo vyhľadávame sex za peniaze. Existujú rôzne motivácie, ktoré smerujú ľudí k platenému sexu, avšak zvyčajne je to kvôli nedostatku sexuálneho uspokojenia a nezrelosti jedinca, ktorý nie je schopný alebo ochotný zaväzovať sa s jedným partnerom. Naopak, poskytovatelia sexuálnych služieb sa zvyčajne riadia jediným cieľom – zarábať peniaze.

žena

V drvivej väčšine prípadov poskytujú sexuálne služby ženy a pre ne ide o rýchly zdroj príjmu. Sú vystavené rôznym rizikám, vrátane zdravotných problémov, hrozby násilia, potreby udržať tajomstvo o svojej práci alebo ohrozenia svojej spoločenskej reputácie. Pre mužov je to však viac než lákavé. Vyberú si dámu, zaplatia za zážitok a tešia sa z horúcich chvíľok. Je to však iba klam? Nie, je to normálna protislužba za peniaze za ktorú si páni platia. Užijú si a idú ďalej. A tak sa to páči aj ženám, ktoré to robia práve z motivácie zarobiť. Sex služby sú skrátka populárne. A bodka.

akty

Keď však ľudia uvažujú, či poznajú niekoho vo svojom okolí, kto má skúsenosť s plateným sexom, zistilo sa, že takú osobu pozná už polovica respondentov. Asi každý z nás pozná vo svojom okolí niekoho kto to vyskúšal. Hoci reálna skúsenosť s plateným sexom môže byť z dôvodov uvedených vyššie trochu vyššia ako deklarovaných povedzme 8 %, vo výskume tohto typu sa ukazuje, že väčšina názorov na túto tému nie je založená na osobných skúsenostiach. To ale môže byť klamlivé a ak by sme to skúmali bližšie, odhalili by sa iné čísla.

Čo robí platený sex atraktívnym pre zákazníkov? Podľa väčšiny respondentov im pomáha vyriešiť nedostatok sexu a túžbu vyskúšať niečo nové. Ďalej si ho platia kvôli skúsenostiam, ktoré im ich partner/partnerka v sexe odopierajú. Tretina ľudí si myslí, že ide o príležitosti, ktoré im zvyčajne ponúka dovolenka. Takto majú možnosť zažiť, vyskúšať a ochutnať zakázané ovocie alebo pravidelne ochutnávať. Skúsili by ste to aj vy?