Pre najmenších len to najkvalitnejšie

Výnimkou nie je ani ich spánok – to ako Vaši najmenší spia a na čom spia je zodpovednosť ich rodičov, ktorí pre nich nepochybne chcú len to najlepšie. Určite viete, že u malých detí vôbec nie je jedno na čom spia ale práve naopak, je to mimoriadne dôležitý aspekt ich detského života. A určite viete aj prečo je tomu tak. Naši najmenší sa neustále vyvíjajú a najútlejšie detstvo v najväčšej miere vplýva na kvalitu ich následného života. Nakoľko veľkú časť dňa prespia alebo preležia vo svojich postieľkach, je naozaj vhodné zabezpečiť im vysoko kvalitný matrac, ktorý ich správnemu vývoju nebude brániť. Je veľmi dôležité aby nemali zaťažovanú chrbticu – matrac im musí poskytovať dostatočnú oporu tak, aby sa žiadnym spôsobom nenamáhala. Zdravý a kvalitný spánok detí je nevyhnutnosťou ak chcete, aby bolo Vaše dieťatko oddýchnuté a nezaťažované.

spiace dieťa

SEGUM s.r.o. sa zaoberá výrobou zdravotníckych matracov nielen pre dospelých, ale aj pre deti, na kvalite ktorých si dávame mimoriadne záležať nakoľko si uvedomujeme, ako veľmi dôležité je udržať ich správny vývoj. Komfortné detské matrace na mieru vyrábame z prírodných materiálov (pri výbere matraca vždy dbajte na to aby nebol vyrobený z materiálov umelých), ale aj z antibakteriálnej peny tak, aby ste mali istotu že baktérie a vírusy ktoré sa zvyknú usádzať v látkových častiach nábytkov nemali v posteliach Vašich najmenších žiadnu šancu.

spiace dieťa

Všetky matrace vyrábame s poťahom, ktorý je možné jednoducho oprať kedykoľvek to uznáte za vhodné a tým zvýšiť komfort a bezpečnosť ich spánku ešte viac. Samozrejmosťou je nezávadnosť všetkých materiálov, z ktorých sú vyrobené, Vaše deti tak budú mať zabezpečený spánok na zdravom, pevnom a kvalitnom matraci, ktorý im bude prospievať. Najmenším je potrebné dopriať len to najkvalitnejšie, pretože v opačnom prípade sa to skôr či neskôr môže odraziť na ich celkovom vývoji, čo by určite žiadny rodiť nevítal s nadšením.