Vstávať s pocitom novej energie a dobre odpočinutý by malo byť samozrejmosťou

Okrúhle výročie založenia v tomto roku oslávila aj spoločnosť SEGUM, ktorá sa stará o náš pokojný, ale hlavne zdravý spánok. Od roku 1992 sa totiž podieľa na tom, že máme k dispozícii ortopedické matrace a štýlové postele, pretože ich vyrába v najrozličnejších variantoch a v dostupných cenách pre širokú klientelu. Ortopedické matrace sú styčným bodom medzi našim telom a posteľou, od ich materiálu, štýlu, tvaru a hrúbky závisí naše zdravie a pokojný spánok, a to je veľmi dôležitý okamih, lebo únava z nedostatočného odpočinku a zlého spánku je veľmi nebezpečná pre celkovú kondíciu a zdravie organizmu. Ak pretrváva dlhodobo, je to záťaž pre chrbticu, a tá sa prejaví nepríjemnou bolesťou, o príčinách ktorej potom dlho pátrame.

Skladba matracov by nás mala zaujímať

Pritom stačí iba siahnuť po kvalitnejšom matraci, ktorý spĺňa štandardy súčasného zdravého spánku a je navrhovaný ako ortopedicky vyhovujúci. Spoločnosť SEGUM také vyrába, vďaka tomu, že v širokých sériách produkuje tie najkvalitnejšie typy, môže ich zákazníkom ponúkať za dobré ceny. O kvalitu však neprídu, práve naopak, lacne matrace segum.sk už ako prvá firma na Slovensku začala vyrábať z prírodných materiálov a robí tak dodnes, pritom používa len kvalitné suroviny a k tomu patrí aj antibakteriálna pena Sanitized od švajčiarskeho výrobcu.

Moderné materiály a prepracované spracovanie

Táto pena je vhodná aj pre zákazníkov, ktorí trpia alergiou, a tých, bohužiaľ, pribúda stále viac. Okrem toho sa sústredia na módny dizajn postelí a matracov, ktorý v súčasnosti preferuje hrubé matrace, lebo spotrebitelia zistili, že poskytujú komfortnejší spánok. Svoje produkty má firma k dispozícii na osobné prezeranie v podnikových predajniach v Bratislave, Žiline a Senici. Ceny sú dostupné pre každého, výber zahŕňa dva typy matracov, pružinové a taštičkové. Odborný personál v obchodoch je ochotný pomôcť každému záujemcovi o kvalitný matrac s výberom toho najvhodnejšieho, aby sa mohol dobre vyspať a netrpela by pritom žiadna časť tela. Za kvalitu si občas musíme aj priplatiť, no matrace patria k tovaru, ktorý nekupujeme každý mesiac, takže investícia sa oplatí.