Rýchly a účinný spôsob krtkovania v každej situácii

Častým používaním saponátov, čistiacich prostriedkov, mydiel, rôznych chemických zlúčenín, ktoré sú súčasťou mnohých práškov a prípravkov, vznikajú na potrubí usadeniny a kaly, ktoré zadržiavajú mastnotu a odpady z potrubí. Postupne zmenšujú ich priemer, Vy si môžete všimnúť slabý odtok, jeho nesprávne prebublávanie smerom von, prípadne zacítite zápach z odpadov.

umývanie rúk, používanie chemických prostriedkov

Aby celá situácia nevyústila do havárie poraďte sa s profesionálnou non stop službou krtkovania dostupnou v každom regióne krtkovanie bratislava nonstop. Poradí Vám účinný spôsob riešenia na každú situáciu, pomôže a navrhne Vám programy prevencie a v prípade havárie do 1 hodiny vyrieši problém. Preventívne programy dokážu zabrániť haváriám, či už si vyberiete TV monitoring, trasovanie potrubia vždy získate dokumentáciu z profesionálneho monitoringu Vašej kanalizácie v danom okamihu. Zabudnuté murivo, korene zo stromov, stavebný odpad, to všetko kanalizáciam prekáža, preto je vhodné pravidelne monitorovať ich stav a udržiavať ich funkčnosť pomocou ponúkaných služieb.

Pri výskyte havárie nestrácajte čas, vypnite prívod vody, elektriky, zavolajte ponúkanú non stop službu, prípadne vyplňte online formulár. Non stop krtkovanie Vás bude obratom kontaktovať, upresnite si detaily, rozsah havárie, veľkosť objektu a dohodnete si predbežnú cenovú kalkuláciu.

neúčinné domáce krtkovanie

Odborníci zvolia najvhodnejšiu techniku a v krátkom čase vyriešia Váš problém v domácnosti alebo vo veľkej prevádzke.

Pre domáce upchaté odtoky, sifóny, sprchy, toalety, odpady sa využíva elektromechanické krtkovanie, ktoré má špeciálne upravené špirály na rozbíjanie nečistôt a postupné prečistenie odpadov a potrubí. Väčšie objekty si vyžadujú čistenie pomocou dlhej hadice, vysokého tlaku a prúdu vody, čerpadla, ktoré vymyjú a odstránia všetky nečistoty. Obidva postupy sú profesionálne, moderné a hlavne efektívne, bez zbytočných výkopových prác a sú aj ekologické.