Aká je úloha ženy?

Ženy to sú krásne bytosti, ktoré si zaslúžia obdiv a lásku. Nikde na žiadnej inej planéte nenájdete také dokonalé bytosti ako sú ženy. Sú silné, musia prežiť rôzne trápenia a napriek všetkému dokážu ostať pozitívne naladené a rozsievajú radosť. Nedá sa povedať, ktoré z dvoch pohlaví to má v živote ťažšie, no mnohí tvrdia, že práve ženy sú na tom často horšie ako muži.

piktogramy žena

  1. Úloha ženy v minulosti

V minulosti mali ženy za úlohu viesť celú domácnosť. Všetko okolo domácnosti mali na starosti. Samozrejme, že opravy nevykonávali ženy, ale aj tak mali toho dosť veľa. Okrem domácnosti, veľkého počtu detí mávali ľudia aj obrovské statky a role. Na roliach sadili, okopávali často výlučne ženy, pretože muži na to nemali čas, keďže pracovali. Nakŕmiť statok, mať zasadené a uvarené – to boli ich hlavné denné ciele. To, či budú mať omrvinky na zemi ich veľmi netrápilo. Vyupratovanú domácnosť nemali veľmi šancu dosiahnuť pri takej veľkej pracovnej náplni, ktorá ich doma čakala.

elegantné ženy

  1. Úloha ženy v súčasnosti

Dnes musia ženy zvládať často aj prácu, aj domácnosť. Máme k dispozícii už mnoho rôznych výdobytkov modernej doby, takže to majú dosť jednoduchšie ako v minulosti, ale musia aj pracovať, čo ženy v minulosti nerobili. Boli len doma, pretože nič iné nemohli robiť. Môžeme povedať, že to majú dnes ženy náročnejšie, ale nikto to nevie s istotou povedať, pretože by si musel prejsť obidve cesty a až potom by vedel objektívne zhodnotiť ako na tom boli ženy v minulosti a ako sú na tom ženy v súčasnosti. Možno sú viac vyčerpané, pretože majú väčšinou prácu psychickú, ktorá potrebuje oddych. Ženy z minulosti mali pohyb pravidelne zabezpečený automaticky, keďže sa museli o všetko starať, no dnešné ženy si musia pohyb zaobstarať ešte pomimo tohto všetkého, tak sa to naozaj môže zdať všetko dokopy veľmi náročné. Keď mali v minulosti viac detí, tak sa mohli hrávať spolu, kdežto dnešný trend jedináčikov nepridáva na bezstarostnosti rodičov. Treba sa im venovať, pretože nikoho iného nemajú. Najlepšiu úlohu ženy však nájdete na privat portal. Tam majú ženy za úlohu jediné – byť vám naporúdzi.