Prvotriedne matrace vyrobené na mieru

Kým väčšinou sú v obchodoch s nábytkom matrace skôr predávané vo vopred stanovených rozmeroch, tak aby presne pasovali rozmerovo do postele, sú aj spoločnosti, ktoré vyrábajú matrace v iných zákazníkom zvolených rozmeroch na mieru. Predsa len nie každý má posteľ vo všeobecne uznávaných rozmeroch, pretože by sa mu možno nezmestila do izby alebo pre iné dôvody sa ju rozhodol dať vyrobiť taktiež špeciálne na mieru. Práve do postele, ktorá má netypické rozmery je nevyhnutné zabezpečiť aj matrac, ktorý bude mať netradičné rozmery, ale zároveň sa bude do nej zmestiť.

posteľný matrac

Dlhoročným odborníkom, ktorý sa výrobou matracov zaoberá, je spoločnosť Segum. Slovenský výrobca matracov na trhu pôsobí už od roku 1992, kedy začal po prvýkrát vyrábať ortopedické a zdravotné matrace. Neskôr sa taktiež ako prvá matracová spoločnosť na Slovensku začali zaoberať výrobou matracov a matracových produktov, ktoré sú z prírodných materiálov, a tým pádom nie sú hygienicky závadné. V ich ponuke si môžete vybrať spomedzi niekoľkých cenových kategórií lacnejších i luxusnejších matracových modelov, takže si dokáže ten pravý matrac vybrať úplne každý.

manželská izba

Vrátane klasických rozmerov vám firma Segum v prípade požiadania vyrobí aj matrace na mieru segum.sk, a to dokonca bez dodatočných príplatkov. Či už preferujete matrace pružinové, latexové alebo penové, sortiment produktov Segum je dostatočne široký a obsahuje všetky spomínané typy matracov. Podobne je možné vyberať aj na základe tvrdosti, či opačne mäkkosti matracov. Pokiaľ sa nedokážete rozhodnúť alebo potrebujete s vybratím správneho matracu pomôcť, môžete sa na odborníkov zo Segum spoľahnúť. Poradia vám nie len s výberom samotného matraca, ktorý sa bude perfektne k typu vašej postele hodiť, ale taktiež i s výberom posteľného roštu alebo ďalších doplnkov a príslušenstva, ktoré vám vo vašej spálni zabezpečí pokojný spánok.